Fatih Mahallesi çamlık Caddesi NO:44 Gaziemir / İZMİR

Kalite Politikası

Firmamız

Firmamız,ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi kapsamında Mühendislik, Donanım, Ticari, Resmi ve Askeri her türlü haberleşme sistemlerinin bakımı ve mobil sistem şelter (Kabin) imalatı yapmaktadır.

Kalite Politikamız

Üretim standartlarımızı, ISO 9001:2008 ve Nato standartları çerçevesinde çok yönlü olarak sürekli geliştirmek, üretim süreçlerimizi etkin bir şekilde kontrol etmek, ürettiğimiz ürünleri müşterilerimize zamanında ve hatasız bir şekilde teslim ederek ve kendi alanımızda zirvede olmanın haklı gururuyla üretim kalitemizi, firma prestijini ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, daha ilerilere taşımak kalite politikamızdır.

Kalite Hedeflerimiz

Aldığımız her yeni ihalenin, bir öncekinden daha yüksek kalitede gerçekleşmesini sağlamak ve müşteri memnuniyet puanlarımızı yükseltmek.

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın, kalite yönetim sistemini ilk 1 yıl içinde tam anlamıyla benimseyebilmesini sağlamak.

Gerçekleştirdiğimiz üretim sürecini, ürün kalitesini bozmadan, her yeni projede daha başarılı ve daha ekonomik seviyelere indirerek, firma içi faaliyetlerimizi arttırmak.

Vizyonumuz

Türkiye’de ve Dünya’da sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, Şelter üretimi ve Şelterizasyon konusunda sürekli gelişmeye açık organizasyon anlayışımız, güçlü teknik kadromuz ve altyapımızla, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek kurumsal vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Vizyonumuzdan aldığımız ışığı profesyonellik ilkesiyle birleştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz etmek ve bu doğrultuda yeni ürünler ve hizmetler geliştirerek müşterilerimizle bilgiyi paylaşmak misyonumuzdur.

Yönetim Taahhüdümüz

PAGETEL SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ bünyesinde kurulan ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sisteminin ve kurumsal gelişim sürecimizin eksiksiz ve sorunsuz işlemesine her türlü kaynak desteğini vererek kurumumuzun amaç ve hedeflerine ulaşmasını sağlamak yönetim taahhüdümüzdür.