Fatih Mahallesi çamlık Caddesi NO:44 Gaziemir / İZMİR

Muharebe, Elektronik ve Bilgi Sistemleri

PAGETEL Sistem Mühendislik firması 18 yıllık bir Türk firması olarak Sarnıç-İzmir'de yerleşik fabrika ve merkezinde askeri şelter tasarımı ve üretimi yapmaktadır. Şelterlerimiz sistem entegrasyon kabiliyetlerimizle müşterimiz tarafından sağlanan ekipmanların entegre edilmesiyle telsiz haberleşmesi, İHA yer istasyonları, sahil gözetleme istasyonları, harekat merkezleri, radar sistemleri ve elektronik harp sistemleri gibi askeri ve sivil uygulamalarda kullanılmaktadır. PAGETEL saha desteği, işletmeye alma, test ve idame, eğitim ve satış sonrası teknik destek hizmetlerini de sağlamaktadır.

PAGETEL yeni bir açılımla, her türlü sivil ve askeri tesislerin birinci sınıf IT, güvenlik ve haberleşme altyapılarına yönelik sistem entegrasyon projeleri için tasarım ve mühendislik hizmet ve danışmanlığı ile proje yönetim hizmetleri sağlayan bir firma olarak sektörde kabiliyetlerini sunmayı hedeflemektedir.

Güvenlik, Haberleşme ve Bilişim altyapılarına yönelik sistem entegrasyon çözümleri aşağıdaki uygulamalar için geliştirilmektedir:

Son 60 yıldır Türkiye'nin, Ortadoğu'nun, Avrupa'nın ve Kuzey Afrika'nın önde gelen kullanıcıları için oluşturulmuş 1000'den fazla haberleşme, kontrol, emniyet ve güvenlik sisteminin tasarım, entegrasyon, üretim ve teslimat birikimine dayalı olarak aşağıdaki müşteri makamlarının ihtiyaçlarına en gelişmiş ve etkin çözümleri amaçlamaktadır: