Fatih Mahallesi çamlık Caddesi NO:44 Gaziemir / İZMİR

Hakkımızda

PAGETEL, askeri amaçlı anahtar teslimi taşınabilir şelter üreticisi ve tasarımcısı olarak 2001 yılında kurulmuştur. Firmamız 4500 metre kare kapalı, 3700 metrekare açık alana sahip olup %100 yerli üretim yapmaktadır.

Bir sistem mühendislik ve entegrasyon firması olarak PAGETEL şelter tasarım ve montajında edinmiş olduğu büyük tecrübe, firmaya anahtar teslimi bazında ve müşteriye özel her türlü mobil sistem tasarım ve temini kabiliyeti sağlamaktadır.

“Anahtar teslimi sistem” müteahhiti olarak, özellikle şelterize, mobil ve yapılandıralabilir sistemler alanında başarıyla gerçekleştirmiş olduğu çok sayıda sistem sayesinde PAGETEL, kanıtlanmış bir deneyim kazanmıştır.

PAGETEL’in aşağıdaki alanlarda tecrübesi vardır:  

  • Askeri uygulamalar için taşınabilir haberleşme sistemlerinin tasarım, entegrasyon ve anahtar teslimi gerçekleştirilmesi.

  • RFI, EMI, EMP, TEMPEST, NBC, tehditlerine dayanma kabiliyetine sahip standart ve müşteriye özel şelter tasarım üretim ve montajı

  • Özellikle taşınabilir askeri haberleşme sistemlerine yönelik ekipmanın tasarım ve üretimi (Şelter EMP/EMI penetrasyonu; klima üniteleri; anten mastları; taşınabilir tropo antenler; taşınabilir uydu antenler vs.)

PAGETEL, ‘‘Ticari, Devlet ve Askeri Uygulamalar için İletişim Sistemlerinin, Mühendislik, Kurulum, Tefriş, İşletim ve Bakımı ile Şelter Üretimi” alanlarında bir Entegre Yönetim Sistemi kurmuştur. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarından oluşturduğumuz Entegre Yönetim Sistemi çerçevesinde bütün faaliyetlerimiz gereklilikleri sağlayacak şekilde yürütülmektedir. Kuruluşumuz, Entegre Yönetim Sistemi’ni kurmuş olup bu sistemi uygulamayı, sürdürmeyi ve geliştirmeyi taahhüt eder.