Fatih Mahallesi çamlık Caddesi NO:44 Gaziemir / İZMİR

Pagetel Web Sitesine Hoşgeldiniz

Şirket Organizasyonu Ve Deneyimi

Bir sistem mühendislik ve entegrasyon firması olan PAGETEL üretimlerini İzmir Gaziemir’de Sarnıç Beldesi Çamlık Caddesi’nde bulunan tesislerinde yapmaktadır.

Bir sistem mühendislik ve entegrasyon firması olarak PAGETEL şelter tasarım ve montajında edinmiş olduğu büyük tecrübe, firmaya anahtar teslimi bazında ve müşteriye özel her türlü mobil sistem tasarım ve temini kabiliyeti sağlamaktadır.

“Anahtar teslimi sistem” mütahhiti olarak, özellikle şelterize, mobil ve yapılandıralabilir sistemler alanında başarıyla gerçekleştirmiş olduğu çok sayıda sistem sayesinde PAGETEL, kanıtlanmış bir deneyim kazanmıştır.

Özellikle şelterize mobil ve yapılandırılabilir sistemler sunan PAGETEL’in aşağıdaki alanlarda tecrübesi vardır.

  • Askeri uygulamalar için taşınabilir haberleşme sistemlerinin tasarım, entegrasyon ve anahtar teslimi gerçekleştirilmesi.
  • RFI, EMI, EMP, TEMPEST, NBC, tehditlerine dayanma kabiliyetine sahip standart ve müşteriye özel şelter tasarım üretim ve montajı
  • Özellikle taşınabilir askeri haberleşme sistemlerine yönelik ekipmanın tasarım ve üretimi (Şelter EMP/EMI penetrasyonu; Klima üniteleri; Anten mastları; Taşınabilir tropo antenler; Taşınabilir uydu antenler v.s.)

Üretim Kabiliyetleri

PAGETEL tarafından doğrudan icra edilmekte olan üretim çalışmaları, dış kaynaklardan satın alınan ham maddenin işlenerek kaynak, perçin ve montajı ve özel komponent ve aksesuarların eklenmesi ile gerçekleştirilmektedir. Şelter kabininin tümüyle montajını ve boyasını takiben iç montaj kablo girişleri, iç kablaj ve cihaz montajları yapılarak müşteriye özel ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirilmektedir.

Yukardaki spesifik üretim sahalarına ilaveten depolama ve şelter park sahaları bulunmaktadır.

Mevcut tesisler içerisinde yaklaşık 4000 m² kapalı alan içersinde 400 m² lik ofis ve idari bölüm ile 3600 m² uretim sahası bulunmaktadır ve bu da yılda 200 adet boş şelter üretimine yeterli olarak kabul edilmektedir.